Generalny wykonawca

Kompleksowa obsługa projektowa inwestycji budowlanych

Bardzo często przed spełnieniem marzenia o własnym domu, powstrzymuje myśl, że realizacja takiej inwestycji wiąże się z ogromnym poświęceniem czasu i środków. Dodatkowo lęk wzbudza konieczność załatwienia mnóstwa urzędowych formalności oraz znalezienie i wybór odpowiednich wykonawców. Firma Cornatti Fund Sp. z o.o. jest doświadczonym wykonawcą, który pomoże urzeczywistnić wizję o wyśnionym domu i sprawić aby proces jego budowy przebiegał gładko i bezstresowo dla Inwestora.

Realizujemy różne projekty. Możemy kompleksowo zająć się budową Twojego domu lub działać tylko w wybranym przez Ciebie obszarze. Jesteśmy elastyczni, a decyzja należy do Inwestora. Zabezpieczamy pełną obsługę administracyjną inwestycji. Zdejmiemy z Twojej głowy kontakt z urzędnikami, pomożemy w uzyskaniu uzgodnień dotyczących prądu, wody i gazu. Gwarantujemy pełną kontrolę nad budową. Dysponujemy pełnym pakietem specjalistów, którzy zapewnią świetną jakość bez opóźnień, a ich praca odbywa się pod nadzorem wykwalifikowanego kierownika budowy. Możemy również odciążyć Cię od zakupu materiałów budowlanych, mamy wiedzę, gdzie kupować, aby budżet się dopinał, a praca postępowała bez zakłóceń.

Inwestycja Konstancin-Jeziorna

Inwestycja Willa Młociny

Inwestycja Willa Fletniowa

Siedziba

Cornatti Fund Sp. z o.o.

Ulica Śmiała 30/1
01-523 Warszawa

NIP: 951-247-05-58

Kontakt

+48 503-045-447
+48 606-437-292
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.