Skip to main content
 • Willa Aero

  Budujemy butikową willę miejską, dla której inspiracją były wakacyjne rezydencje.
  Wierzymy, że otoczenie może wpływać na samopoczucie.

WIZUALIZACJE INWESTYCJI

ARCHITEKTURA

Willa Aero, jest inwestycją nasyconą naturą. Inspiracją architektów były wakacyjne rezydencje. Powstała nowoczesna bryła budynku z charakterystycznymi podcięciami elewacji oraz mocno wysuniętymi przeszklonymi balkonami, które mają zapewnić mieszkańcom wizualny kontakt z parkiem i otaczającą zielenią. Harmonii z przyrodą sprzyja również zielony dach oraz szlachetne materiały wykończeniowe, a także odpowiednie naświetlenie dzięki licznym przeszkleniom. Kamień w kolorze białego piasku, okładziny ze szlachetnej niebiesko-szarej patyny na elewacji budynku przywodzą na myśl klimat wakacyjnych willi. Zastosowana kolorystyka, naturalne materiały i różne faktury łącznie tworzą przestrzeń, sprzyjającą wyciszeniu.

Natura na zewnątrz i wewnątrz wspólnie przenikają się dzięki podkreśleniu zielenią wejścia do budynku, ulokowaniu zieleni w środku oraz zastosowaniu materiałów w naturalnych kolorach, spójnych z architekturą zewnętrzną. Dbałość o detale, sprawia, że już po przekroczeniu budynku mieszkańcy mogą poczuć się jak u siebie.

EKOLOGIA

Chcemy aby Willa Aero, korzystnie wpływała na samopoczucie użytkowników i zapewniała im komfort. Jest to  budynek energooszczędny, pomyślany z dbałością o środowisko naturalne i zmniejszenie poboru energii, co będzie miało również znaczenie przy optymalizacji kosztów utrzymania.

Zastosowaliśmy nowoczesne rozwiązania techniczne mające wpływ na ekologię budynku. System ogrzewania oparty został o pompę ciepła powietrzno-elektryczną, wykorzystaliśmy również fotowoltaikę. Zaplanowaliśmy też zielony dach z roślinnością ekstensywną, której zadaniem jest chłonięcie wody deszczowej i opóźnienie odprowadzenia jej do kanalizacji deszczowej, filtrowanie powietrza i pochłanianie hałasu.

LOKALIZACJA

Willa Aero idealnie wpisuje się w kontekst miejsca. Już w XVII wieku Jan III Sobieski docenił urok okolicy i wybudował swojej żonie Marii Kazimierze pałacyk otoczony rozległym parkiem, z alejkami, stawami, strumieniami, wysepkami i kilkusetmetrowym kanałem, który stanowił letnią rezydencję pary królewskiej. Kolejny właściciel,  król August II Mocny, upatrzył sobie ten teren pod winnicę.

Bliskość natury i kontakt z przyrodą zapewnią mieszkańcom Park Kaskada, Park Stawy Kellera, pobliski Rezerwat Przyrody Las Bielański, niedaleko stąd również do Parku Kępa Potocka, a sama willa powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Dolinki Marymonckiej. Bogactwo terenów zielonych sprawia, że jest to idealne miejsce do złapania oddechu, na długie spacery, bieganie czy przejażdżki rowerowe. A wyjątkowego charakteru nadają okolicy klimatyczne małe uliczki z niską willową zabudową.

Niezwykły urok okolicy nie jest jej jedynym atutem. Ogromną zaletą jest bliskości ważnych węzłów komunikacyjnych (w tym stacji metra Słodowiec), łatwo stąd dostać się zarówno do centrum miasta, jak również na główne trasy wylotowe z Warszawy.

Mapa okolicy

APARTAMENTY NA SPRZEDAŻ

Nr. ApartamentuPowierzchniaDostępnośćKarta apartamentu
0.1
84,60 m2

Sprzedany

0.2
105,12 m2

Dostępny

Karta apartamentu
1.1
136,93 m2

Dostępny

Karta apartamentu
1.2
108,40 m2

Sprzedany

2.1
268,30 m2

Sprzedany

2.2
164,99 m2

Dostępny

Karta apartamentu
 • Apartament 0.1

  Sprzedany
 • Apartament 0.2

  Dostępny
 • Apartament 1.1

  Dostępny
 • Apartament 1.2

  Sprzedany
 • Apartament 2.1

  Sprzedany
 • Apartament 2.2

  Dostępny